Bareks olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerini destekliyoruz. “Geleceğin Profesyonelleri” olarak gördüğümüz stajyerlerimizden stajını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize, ilerleyen dönemlerde iş imkânı sağlayarak istihdam kaynaklarımızı zenginleştiriyoruz. Sosyal sorumluluk bilinci ile yürüttüğümüz staj programlarımızın detayı aşağıda belirtildiği gibidir:

Staj Programları

Yaz Staj Programı
Yaz staj programında, üniversiteler ile iş birliği içinde yürütülen çalışmalar neticesinde üniversite öğrencilerine, öğrenmiş oldukları teorik bilgiyi uygulama imkânı sağlıyor ve çalışacakları bölüme göre farklılık gösteren kısa soluklu projeler vererek onları iş hayatına hazırlıyoruz. 

Haziran-Eylül aylarını kapsayan süreçte; gerek staj yapması zorunlu olan öğrenciler gerekse gönüllü olan öğrencilere mülakat deneyimi kazandırdıktan sonra yüksek potansiyelli öğrencileri bünyemize dahil ediyoruz. 

Kış Staj Programı
Kış staj programı için öncelikli olarak bölümlerin ihtiyaç duyduğu stajyer sayısını analiz ediyoruz. Stajyerlerin nitelik ve nicelik bakımından tespit edilmesinin ardından meslek liseleri ve ticaret liseleri ile ortak bir çalışma yürütüyoruz ve danışman öğretmenlerin ardından İnsan Değerleri'nin süzgecinden geçen öğrencilerimize staj imkânı sağlıyoruz. 
Lise öğrencilerimizi, toplumumuz için faydalı birer birey olmaları amacıyla sürekli olarak gözlemliyor, kendilerine ihtiyaç duydukları her türlü desteği sağlıyoruz.

Proje Bazlı/Dönemsel Staj Programı
Her yıl şirket hedefleri doğrultusunda belirlediğimiz proje ve çalışmalar için ihtiyaç duyulan kadro sayısını analiz ediyoruz. Bu analizler sonrasında proje için belirlenen periyotta bizlere katkı sağlayabileceğine inandığımız 3. veya 4. sınıf üniversite öğrencilerini organizasyonumuza dahil ediyor; onların da deneyim kazanarak mezun olmadan önce iş hayatına hazırlanmaları için fırsat yaratıyoruz.
 

Yeni Mezun İşe Alımları

Yatırımlarla sürekli büyüyen Grup Şirketlerimizde, her yıl yapılan kadro analizleri sonucunda yeni yeteneklere fırsatlar sunuyoruz.. İlgili pozisyonun temel kriterlerine uygun, kurum değerlerimizle uyumlu, farkındalığı ve motivasyonu yüksek yeni mezun adaylarımızı işe alıyor; Bak Akademi eğitim ve gelişim programlarımız ile geleceğe hazırlıyoruz.
 

Online Programlar – Yetenekler Profesyonellerle Buluşuyor

Staj programlarımızınyanı sıra dijitalleşmenin de avantajını kullanarak çeşitli online programlar gerçekleştiriyoruz. Bunların arasında öne çıkan  “Yetenekler Profesyonellerle Buluşuyor” programımız ile üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitimi devam eden üniversite öğrencileri ile kariyer hedefledikleri ve/veya okudukları bölümlerle alakalı bölüm çalışanlarımızla online görüşmelerde bir araya getiriyoruz. Geleceğin profesyoneli olan üniversite öğrencilerinin iş yaşamına dair merak ettiklerini yanıtlıyoruz.


ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği
Yönetim Sertifikası Sahibiyiz